Паровозик бібліотечних зірочок

_

_

середа, 5 червня 2013 р.

"Ми - за чисте довкілля"

 "Ми - за чисте довкілля"
Вже сьогодні у власних руках ми тримаємо  майбутнє планети. І лише ми відповідальні за це. Від нас, від наших практичних рішень залежить яким буде майбутнє Землі і людства. З такими словами звернулася до присутніх  директор ЦБС Олена Костенко.
   У селищному парку проведено екологічну акцію “Ми – за чисте довкілля», приурочену до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, яку підготувала заступник директора з питань обслуговування дітей  Мар’яна Ганусин та молодий спеціаліст  Євгенія Кувік.  У програмі організовано виставку – звернення «Природа шукає друзів»,


та інформаційно – екологічний калейдоскоп «Це Земля, де нам судилось жити»,
а також  інтелектуальну гру «Планета у нас одна».
Мета акції: Вчити дітей дбайливого ставлення до рослин, до  навколишнього середовища, виховувати любов до рідної землі, до традицій і звичаїв українського народу.
Учасники  акції -  активні юні читачі дитячої бібліотеки: цариця Природа у виконанні Валерії Кашмель, лісова фея – Іванна Цуга, принцеса Флора – Анастасія Добржанська, Водяна принцеса – Ангеліна Дмитрук , а також   Аміна та Діана Король, Вікторія Гелетич, Андрій Рац, Іван Крайниковець, Жання Касич, Домініка Швайка та  Мар’яна Мохналь декламували вірші та закликали всіх до охорони природи.

Давайте, разом спробуймо врятувати Землю від екологічної катастрофи. Ми – молоді, сильні, будемо й мудрі. Давайте усвідомимо, що ми – частинка планети, що її доля в наших руках. Врятуймо Землю! Якщо кожен із вас врятує маленьку Батьківщину – свій рідний край – то через десятки, а може і сотні років, він озветься в серцях вдячним дзвоном.
Долучилися до акції оздоровчий табір «Юність» Великоберезнянської ЗОШ І – ІІІ ст.


Всі присутні мали змогу віддати свій голос в скриньку - заклик «Я голос свій віддам на захист природи».
Напередодні акції:


Немає коментарів:

Дописати коментар