Паровозик бібліотечних зірочок

_

_

пʼятниця, 24 березня 2017 р.

Книга єднає Україну!

Тиждень дитячого читання є улюбленим у дітвори, для усіх, хто пов’язав своє життя з книгою, з дитячою бібліотекою. Традиційно він проходить в Україні в березні, під час весняних канікул. Свято Тиждень дитячого читання із дуже давніми традиціями сьогодні не лише не втратило свого значення, але й набуло особливого змісту для кожного маленького відвідувача.
Саме з цією метою в дитячій бібліотеці було організовано для учнів 2-4 кл. Малоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ст. з їхніми класоводами пізнавально-оглядову екскурсію до центральної дитячої бібліотеки під назвою «У світі книги чарівної». Маленькі відвідувачі з цікавістю розглядали книги, журнали, уважно слухали розповідь про бережливе ставлення до книг та про те, як стати хорошими та вмілими читачами.
Ведучі свята книги «Книга єднає Україну» Олександра Паславська та  Юрій Хуторний, Анастасія Голубка у ролі Королева книг, феї мудрості та знань Ангеліна та Каріна Полуян та кращі читачі дитячої бібліотеки Денис Готра, Василина Чухра та найменший читайлик Артем Мицьо запропонували маленьким гостям поринути у світ книги, познайомитись із дитячими письменниками, пограти та отримати подарунки.
Сподобалась учасникам книжкового дійства   дитяча гра «Дерево – забавка», де потрібно було відгадати загадку і за це отримати сюрприз.
Крім того для малечі було продемонстровано відеоролики «Великоберезнянська районна бібліотека для дітей» та  «Історія книги».
Працювала виставка - знайомство «Читай сучасне – українське!»
Сподіваємося, що з маленьких відвідувачів виростуть справжні любителі книги. 

Немає коментарів:

Дописати коментар