Паровозик бібліотечних зірочок

_

_

четвер, 23 лютого 2017 р.

Найкраща мова єднання - українська

     Кожен народ гордий з того, що він має свою державу, свою мову, волю і гарне життя у своїй країні. Без мови ми - ніхто, а маючи свою мову - ми нація, горда і незалежна.
    Хай усіх нас єднає належність до великого народу! Плекаймо всі разом ту мову, що дісталась нам у спадок від наших пращурів! 
   Працівники центральної дитячої бібліотеки (заступник директора з питань обслуговування дітей Мар’яна Ганусин  та бібліотекар ЦДБ Світлана Цифра спільно з класоводом Наталією Подвайцятник 3-Б ЗОШ І-ІІІ ст. провели поетично – пізнавальне свято "Найкраща мова єднання - українська". У програму свята входила поетична мандрівка "І там, де звучить рідна мова, живе український народ", мовознавчий двобій "За Україну, за її мову!", патріотична акція "Я люблю українську мову" та виготовлення патріотичного ланцюжка "Нас єднає рідна мова". Активну участь взяла юна читачка бібліотеки Сільвія Сільбер та студентки-практикантки 3 бібліотечного курсу Ужгородського коледжу культури і мистецтв Владислава Ціпар і Олеся Фетько.


Немає коментарів:

Дописати коментар