Паровозик бібліотечних зірочок

_

_

четвер, 20 серпня 2020 р.

Модна зачіска юної панянки

            Центральна дитяча бібліотека протягом місяця на своїй сторінці Facebook публікувала світлини від учасниць районного онлайн-конкурсу «Модна зачіска юної панянки».         Мета конкурсу: розширювати світогляд щодо створення сучасних стильних зачісок, прищеплювати почуття прекрасного, та плетіння коси, як шану до народних звичаїв та традицій, що є невід’ємною частиною буття сучасного покоління.На сьогоднішній день для юних панянок існує величезна кількість зачісок і в цьому ми дійсно переконались. Конкурс складався з двох номінацій:

1.     «Косу мама доні заплітає…»

2.     «Best дитяча зачіска»

Всіх учасниць було розділено на три вікові категорії :

·        5 – 7 років;

·        8 – 10 років;

·        11- 13 років.

Журі конкурсу у складі голови Олени Костенко – директора ЦБС, Мар’яни

 Ганусин – заступника директора з питань обслуговування дітей, Тетяни Лазорець – методиста ЦБС визначило переможців.

         Отже, у номінації «Косу мама доні  заплітає…» переможцями у першій віковій категорії стали І місце : Анастасія Ганчин (центральна дитяча бібліотека), 2 місце: Марійка Рогач (центральна дитяча бібліотека); 3 місце: Іванна Ганусин (бібліотека с. Стужиця). У другій віковій категорії 1 місце дісталось Валерії Мушак (Кострино); 2 місце Олександра Мойсюк (бібліотека с. Жорнава) і 3 місце Катерина Форнагель (бібліотека с. Ставне). У третій віковій категорії 1 місце Анна-Анастасія Тимошенко (бібліотека с. Лубня), 2 місце Мстіслава Дуркот (бібліотека с. Сухий), 3 місце Ангеліна Фрінгош (бібліотека с. Княгиня).

             Переможниця у номінації "Косу мама доні заплітає..." Анастасія Ганчин 

         У номінації  «Best дитяча зачіска» переможницею стала Евеліна Іванцуська (центральна дитяча бібліотека).Ми думаємо, наш конкурс сподобався всім. Головна краса - у вашій індивідуальності і неповторності!


Немає коментарів:

Дописати коментар