Паровозик бібліотечних зірочок

_

_

середа, 3 квітня 2019 р.

Книгоманія - 2019

      Цьогорічне свято книги об'єднало 15 хлопчиків і дівчаток, закоханих у книгу 7 класів бібліотек району, які виборювали звання «Суперчитач  Великоберезнянщини – 2019".
А це було нелегко. Впродовж  години кожен учасник рекламував себе, як самого ерудованого, розповідав про свою улюблену книгу, спілкувався з членами журі. А оцінювало конкурсне змагання журі в складі: Олена Костенко – директор ЦБС, Мар’яна Ганусин – заступник директора з питань обслуговування дітей, Тетяна Лазорець  методист ЦБС, Ганна Поляк – голова профспілки бібліотечних працівників.
     Літературні конкурси вимагали від конкурсантів знань, активності, ерудиції, вміння захоплююче розповідати.
      На деякий час дитяча бібліотека перетворилася на чарівну кімнату пригод та цікавих історій. Кожен учасник презентував книгу так, що хотілось перечитати твір самому.
Конкурсанти креативно підійшли до реклами книги: декламували вірші, малювали плакати, розігрували міні – вистави. Журі вразили смаки школярів, їх читацькі вподобання, знання творів сучасної української та зарубіжної літератури, а також начитаність, креативність та артистизм.
       Звання «суперчитач 2019» отримав Назар Пойда – читач бібліотеки-філії с. К. Розтока. Переможцями конкурсу стали: 2 місце  Вікторія Питчак (бібліотека с. Луг), 3 місце Юліанна Федич (бібліотека с. Ставне).
      Всі учасники конкурсу отримали грамоти і на згадку невеликі подарунки.   Конкурсні випробування завершено та не завершується мандрівка у світ літератури, такий широкий і цікавий. Мандруйте, відкривайте для себе нових героїв та нових авторів.


Немає коментарів:

Дописати коментар