Паровозик бібліотечних зірочок

_

_

пʼятниця, 12 січня 2018 р.

Гімназист і Чорна Рука / А. КокотюхаКокотюха А.
         Гімназист і Чорна Рука [ Текст] : пригодницько-детективна повість; для сер. шк. віку. – К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2018. – 224 с.: ілюстр.
        У Першій зразковій гімназії все зразкове – окрім учнів. Про гріхи кожного знає лиховісний незнайомець, який називає себе Чорною Рукою. Хто не виконає його наказів, тому непереливки. Саме через погрози Чорної Руки починаються небезпечні пригоди звичайного київського гімназиста Юрка Туряницю. Волею долі лише Чорна Рука знає, хто скоїв убивство, в якому звинувачують українського воїна - добровольця. І восьмикласник іде по сліду, як справжній детектив. Разом з київським гімназистом та його друзями ви потрапите в моторошні покинуті будинки, старі київські двори та лігва озброєних бандитів. Поруч із Юрком – простакуватий і мудрий приватний детектив Назар Шпиг, котрий дуже любить змінювати зовнішність, та кумедний Джентльмен на чотирьох лапах...
Нова захоплива детективна повість відомого українського письменника Андрія Кокотюхи обіцяє перерости у цілу серію детективів про пригоди київського гімназиста Юрка Туряницю.

Немає коментарів:

Дописати коментар