Паровозик бібліотечних зірочок

_

_

субота, 9 грудня 2017 р.

Я хочу жити в світі без насильства!      У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» працівниками центральної дитячої бібліотеки 8 грудня провели у центрі Великого Березного інтерактивне інтерв'ю «Я хочу жити в світі без насильства!» із молодими мамами, жінками та дівчатами.
       Дуже прикро, що у сучасному світі насилля проти жінок та дівчаток – це не міф, а реальна проблема. Тому завдання суспільства – не допустити насильства над жінками та зберегти образ жінки XXI століття – розумної, успішної та впевненої у собі красуні.Головне завдання проведеного вуличного заходу - розпізнати насильство, не допускати та вміти захиститись від насильства.
    Цікавою і пізнавальною для мешканців райцентру була також акція «Я – протестую насильству!». Бажаючі кидали оранжеву стрічку в скриньку-протест проти насилля. Безумовно, подолання такого негативного явища як насильство можливе лише за умови об'єднання зусиль і державних органів та установ, і громадських організацій, і кожного громадянина.Немає коментарів:

Дописати коментар